AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

Resım calısmlarım(afedersınız)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Çarş. Eyl. 05, 2007 9:07 am

grafik çisen warsa koysun...gusel oluodur eminim Smile
Kullanıcı profilini gör
oursuicide1
sad

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Çarş. Eyl. 05, 2007 10:12 am

ben kendim calisiyorum herhangi bir yardim alamiyorum insani olarak Very Happy aslinda bi kac tane surrealist calismam vardi baktim fazla anlasilmiyor saklamaya karar verdimm....bencede grafik calismasi olanlar koyarsa sevniriz merak ediyom sahsen

Kullanıcı profilini gör
rommel

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Ptsi Ekim 01, 2007 8:31 pm

ömer adamım kimse beni anlamıyo kimse bana yardımcı olmuyo demişsin kırıldım valla.Aldın sen msjı..
Kullanıcı profilini gör
oursuicide1
sad

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 2:33 pm

acickasi ole abi sen beni anlamion dinlion anlasanda cozum onerilerin gelmiyor bana yardimci oluyorsun evet ama bnm temel sorunumun nasil asilacagi konusunda birsey soylemedin daha acikcasi kimse olamiyor yardim ancak bana benziyen birisi olabilir cunkuu ayni sorunalri paylasior olucaz neyse ozur dielrim afedersin

Kullanıcı profilini gör
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 3:16 pm

rommel demiş ki:
ömer adamım kimse beni anlamıyo kimse bana yardımcı olmuyo demişsin kırıldım valla.Aldın sen msjı..

walla yhaa..ii bi konuya değindin...
bis sni annamıomuyus ömer?! tamam buaralar pek msn'e fln giremiorum ama pm atabilirdin! kırılcam walla yhaa..okadar derdini fln dinnedim Sad Sad
Kullanıcı profilini gör
oursuicide1
sad

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 3:18 pm

yaa ozur dilerim hepinizden ahmagim ben afedersiniz benim anlasilmami sorunum yuzyuze bilmiom tarifi mumkun mu anlatmak istediklerimin galiba suclu bulundum ozur dielrim

Kullanıcı profilini gör
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 3:19 pm

yhaa bak şimdi Sad kızmıoruz yhaa..bis senin arkınıs unutma demek istiorus! ayrıca gördüüm en düşünceli insannardan birisin
Kullanıcı profilini gör
oursuicide1
sad

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 3:27 pm

sanmam benim beynim yok ki ne dusuncelisi anladim dusuncelisin derken ne dmk istedigini ama siz varsiniz sorun o deil gerektiginde arayabilecegim omuzuna kafami koyup aglayabilecegim kimsem yok

Kullanıcı profilini gör
rommel

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 4:25 pm

abi senin için çözüm bulamıyo olabilirim ama en azından fikirler veriyorum ama sen fikirlerimi ne kadar dikkate alıyosun bilemem. Yeterince dikkate alıyosaan çözüm bulman gerekirdi çünkü hadi bi olmadı iki olmadı söylediğim hiç bişey mi mantıklı gelmiyo sana. Senin bi eksiğinde (en azından ben dolduramam) kız arkadas konusuydu. Artık o da var.. Daha sorun ne?
Kullanıcı profilini gör
oursuicide1
sad

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 4:46 pm

iste kimse gercegi bilmior onemli olan kiz arkadas degil onun tnaimi degil sevilebilmek kimse bilmior acikcasi bilmenizde imkansiz acikcasi hangi insan hayallerinde yasar hangi insan sevgi nedir dendiginde hayalimde gorumstum der ama bilmiorum der acikcasi kimse galiba bunu cozecek kmse daha tanimadim hepsi beni kullandi ya da oynadi ya da ego tatmini yaptilar hissemedigim sevginin varliginida bilemem eger fufu buraya bakarsa oda okusun seni sevdim diyenler bni ben oldugum icin deil onlara ii davrandim icin sevdiler kendilerindeki beni sevdiler bilmiom beni seviorsada ben hic sevdigini anlamadim ya ben korum ya da siz sevgi nedir bilmiorsunuz ya da ben cok nankorum ama kimse beni ben oldugum icin sevmedi sifatlarim icin sevdi ii misim ondan ona siir yaziormusum ondan onu merak ediyormusum ondan onu hayalimdeki sevgilim yapmisim ondna ona istedigi seyleri yapiormusum ondan onu hep zor durumdan kurtariormusum ondan onun ailesi ile arasindaki sorunlari cozuormusum ondan onun sorunlarini dinliyormusum ondan soylermisinz bunlari hangisi benle alakali hangisi omeri omer oldugu icin sevdiginin gostergesi hicbiri iste bundan beni kimse anlamior bunlari kimse gormuor bir tek ben biliyorum ve icimden agliorum herkes beni bunlari yapan insanlari seviormusum zannedior yalan sevmek zorunda birakiliyorum uzaklasamiorm reddemiorm kalp kiramiorm iste bundan kaybediom uzadi fakat toplamak gerekirse beni kimse anlamior cunku anlatmak istedigim seyi bilmiorlar anlior gozukenler ise tamamen kafalarindaki seye gore hareket ediolar kimse bana yaa omer bak sana ben sevgi gosteriom cikarsiz umarsiz ama yok bole bisey herkesin hedefi cikar ben cikarsiz sevincede kaybeden oluyorum olan bana oluyor neyse ozur dilerim afedersiniz

Kullanıcı profilini gör
oursuicide1
sad

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 4:56 pm

eklemek istiyorum burda verdigim ornekler kisiye ozel degildir sadece yasadiklarimdan alintiydi yani su x kisi bole yapti sunu y kisisi bole yapti deil sadece toptan veriorum acikcasi hayatimda konustugum kisiler 3 4 kisi deil zorunda olsamda konusmam gerekior insan misim ondan neyse ozur dilerim yine acikcasi sacmaladim gelecegi goruyorum evet kotu bnm icin

Kullanıcı profilini gör
rommel

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 4:56 pm

ona istedigi seyleri yapiormusum ondan onu hep zor durumdan kurtariormusum ondan onun ailesi ile arasindaki sorunlari cozuormusum ondan onun sorunlarini dinliyormusum ondan soylermisinz bunlari hangisi benle alakali hangisi omeri omer oldugu icin sevdiginin gostergesi hicbiri iste bundan beni kimse anlamior bunlari kimse gormuor bir tek ben biliyorum ve icimden agliorum--------- Abi evet benm ailemle ilgili sorunlarım vardı ve yardımcı oldun bana hatta bazı durumlardan kurtardın beni ama anlamadğm bunlar normal şeyler bi arkadasın arkadasına yapacağı seyler. Yeri geldi bende sana yardımcı oldum ama ben sana bu şekilde bi sitemde bulunmadm çünkü bunlar iki arkadasın birbirine yapması gereken seyler hadi bunlar yanlış peki ben bi erkek olarak sana daha ne verebilirim yada bi erkek olarak sen bana ne vereblirsin?
Kullanıcı profilini gör
rommel

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 4:59 pm

yanlış anlama senin yazdıklarından cıkarmadm sırf bu bi örnek de olablr
Kullanıcı profilini gör
oursuicide1
sad

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 5:08 pm

acikcasi senle aramda olan seyleri buraya dokmek degil amacim dedigim gibi seninde yazinin basinda alinti yaptigin seyler senle ya da baska birisyile ilgili deil sen degilsin hayatimda ailesi ile arasini tek duzelltigim ya da zor durumdan kurtadigim anlatmak istedigim bunlarin kiyaslama usulu ile dusunulce sifir olmasi amacim bn bunlari yaptim sende bunlara benzer seyleri yapcan yoksa olmaz deil.ben bunlari yptm onlari attim fakat bnm gerektiginde bana cozum uretebilecek ya da kaba tabiriyle kafa adam denen seyden hc olmadim belkide bulunmayani bulmaya calisiorm belkide ben tekimdir aslinda babam dogru solemis arama senden bi tane daha cunku yok acikcasi ole yaa sole bir durum var anlatamadiklarimda sakli bircok sey anlatamiorm cunku anlatma yetengim yok iste anlatmaya calisiorum cabaliorum neyse beni anlayan kisi benimle ayni sorunlari yasiyan kisi demek olduguna inaniorum galiba birde bu sitede cogu kisi ile ayni sorunlari paylasiorm onlarla konusunca rahat oluyorum fkt cozum bulmaya ya da kotu bir animda yanimda olmayinca gelince kimse yok cunku bole bi imkan yok kimseye kizmiorm cunku ellerinde olan bisey deil ama elinde olanlarinda yapmadigini anlatmaya calisiorm gerci onlar hic bunu bilmedielr sozum bekir yani rommel sana deil sen benim yanimdaydin fakat dinledin dinledin cozum onerisi cozum olmadi bazen salladin beni bazen he abi falan dedin ama olmadi bir turlu.bir turlu sorunlara care olamadin seni bundan dolayi yargiliyorum galiba sorun yine bende bak herzmn ki gibi neyse ozur dilerim yine cok uzattim acickasi bole veda edecegimi hic sanmazdim ama hayat iste..

Kullanıcı profilini gör
oursuicide1
sad

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 5:22 pm

arkadaslar acikcasi ozur diliyorum herkesten sorun kaynaginin ben oldugum acikca ortaya cikti galiba herkesn anlicagi uzere nankormusum ve deger bilmiormsm bunu gordunuz galiba acikcasi sosyal fobik oldugum gerceginide gordum baktimda arkadaslarima hepsi int ortamindan bir tek rommel var bekir yani oda bana cozum olmuor acikcasi bu seylerden buna vardim ben diom bnei anlayan yok cunku anlayanlarin hepsi int ortaminda neyse yine baslamak istemiorm demek istedigim afedersnz kor oldugum icin nankor oldugum icinde

Kullanıcı profilini gör
rommel

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 8:26 pm

özür dileyecek bişey yok kardeşim sadece sorun sen mükemmellik yanlısı bi insan olduğun için arkadas olarak da mükemmeli arıyosun ama zor bulursun:) elindekiyle (yani benle) yetinmeyi bilecen adamım:)
Kullanıcı profilini gör
oursuicide1
sad

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Salı Ekim 02, 2007 8:28 pm

haklisin adamim arti 1

Kullanıcı profilini gör
qizo

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Çarş. Ekim 03, 2007 7:30 pm

güzel gerçekten =]
Kullanıcı profilini gör
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Perş. Ekim 04, 2007 3:55 pm

dört dörtlük bi ark bulmak imkansız....ömer aslında biras da kendin hayatını kurtarmak için uuraşsan,bisim desteimizlede halledebilirsin sorunlarını....sana tavsiyeler verdiimde hep kötüye yordun, fasla karamsarsın bunu yenmen gerek..bak burda hepimis aileyis sonuçta...
Kullanıcı profilini gör
oursuicide1
sad

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Perş. Ekim 04, 2007 4:45 pm

evet acıkcası bıraz fazla karamsarım ve bu karamsarlık gelecegımı etkılıyor fakat bunu yenmeyı calıstıgım her seferınde kotu seyelr yasadım ve bu seyelr benı dahda karamsar yaptı acıckası denedıkce basarısz oldum ve yapmadım sımdı gelecek yardımın sadece bır kısı tarafından gelcegıne ınanıorm galıba bılmıom acıckası neden bole oldugumu SadSadSadSad

Kullanıcı profilini gör
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Paz Ekim 07, 2007 3:00 pm

bi kişiyi bekliosun ama kim bilmiosun ki..bnde bakliorum çou zaman ama yok..dünyadan baımı kopardım şuanda...neyse..
bnce biras senin de bişyler yapman lasım..çünkü artık 18 yaşındasın..ünv e gidiosun..geleceinin ii olmasını isterim Sad
Kullanıcı profilini gör
oursuicide1
sad

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Paz Ekim 07, 2007 3:36 pm

off gelcek gelcek hic istemiom gelmesin ben yokum artik gelsde olu olucam heheh

Kullanıcı profilini gör
darkgw
zipzipp
zipzipp

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Paz Ekim 07, 2007 11:19 pm

YA DAHA ÖNCE BURDAKİ KONUSMALARI okumadııma inanmıormm offf ya smdi okudum da ömer gercktn cok haklsn ve gercktn snn gibi düşünüorm!! sevginin ne olduunu bu dünyada cok az kişi bilio bnde bilmiorm ve sadece hayallerimizde yasatıorz ve arkadaslarmzda böle olmuo off off x[ aklıma bişiler geldi x[ şahsen bnde bu sitede hepimiz ii birer arkadasz hepinizi sewiorm xD ayrıca sn ölü fln olıcaksn hıııhh (zatn bnsz ölemezsin dimi intihar arkadasm hıh :d) ay gene cok hıhladm gidiorm bn :d hoşcakalın Very Happy
Kullanıcı profilini gör
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Ptsi Ekim 08, 2007 4:20 pm

bis zaten ömeri haksız bulmuoruz sılacım...
Kullanıcı profilini gör
oursuicide1
sad

MesajKonu: Geri: Resım calısmlarım(afedersınız)   Ptsi Ekim 08, 2007 6:25 pm

hayir hihlamadin fazla haklisin sensiz olmem zate hehe beraber olucez ama sole bisey var 1 kisi daha buldum benle olucek oda geliyor bizle coook ii biri oda 3lu atlariz ne dersin intaarrr arakadasim sunu soyleyim evet bnm herseyim hayal oldu bu tescil edildi

Kullanıcı profilini gör

Resım calısmlarım(afedersınız)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki