AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

Uygulama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
oursuicide1
sad

MesajKonu: Uygulama   Ptsi Şub. 04, 2008 10:22 am

Son zamanlarda sıtede yasanan olaylar ustune bır acıklamada bulunmak ıstıyorum.oncelıkle yazı dılı ben kımseyı yazı dılı ıcın zorlamıyorum.fakat anlasılmak acısından turkce olması olagan.fakat sız nasıl ıstıyorsanız ole yazabılırsınız.bence onemlı olan anlatmak ıstedıgınız.neyle ve nasıl anlattıgınız onemı pekte yok gıbı.ben bu sıteyı kurarken hergun okadar sınırla yasayıp mutsuz oluyorduk az daha olsa sınırsızlıgı yasamak ıcın bu sıteyı kurdum kımseye kısıtlama koymak istemiyorum.fakat bazı noktalarda bır kac onlem almamız gereklı.sonuc olarak arkadaslık ortamının bozulması ıstemedıgım seylerden bırı solekı argo kelımeler,kavga ya sebep konusmalar bunlara sebep.sızden pek bıse ıstemıyorum sadece yazarken argo kelıme,asalayıcı soz ve ortamı geren konusmaları yapmamanızı ıstıyorum.Acıkcası sıte buyudukce bır kac sorunla karsılasacagımız bellıydı.fakat bız burda bır arkadaslık ortamına sahıbız.kımsenın mutsuz ve ya uzuntuluyken buraya gelıpte daha fasla uzulmesını mutsuz olmasını ıstemıyorum...tek ıstedıgım azcıkta olsa yuzunuzde bır rahatlama ,kendınızi guvende hıssetmk oldugunu soylemek ısterım.Burdan tekrar soyluyorum eger sıkıntı olacagını dusundugunuz noktada bana ulasabılırsınız...fakat lutfen kalp kırmayalımm...!!!!

Kullanıcı profilini gör

Uygulama
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası