AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

AaAlMkLı Bİ hİkaAAEE :(

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Em0 LovEe </3

MesajKonu: AaAlMkLı Bİ hİkaAAEE :(   Paz Mart 30, 2008 12:20 am

Merhaba sevgili günlük sana acı bi hikayemi anlatmak istiorum bu olay 25 sene önceden kalma bi olay . Ve bu olay benim canımı çok yakıo. İşte hikayeme başlıorum ... Ben 13 yaşındayken bi çocukla karşılaşmıştım sahilde yanlız başıma oturmuştum ağlıyordum deliler gibi sevgilimden ayrılmıştım çünkü beni aldatmıştı ben onun üzüntüsüyle uğraşırken birden o geldi yanıma sordu neden ağlıosun diye bende söyledim üzüldü benimle birlikte o da ağladı . aradan bi kaç ay geçti o salağı unutmuş benimle beraber göz yaşı döken o yabancı adama aşık olmuştum her gün o ağladığım yere gittim her gün sonra bi gün o yere bi gül bırakıldığını gördüm gittim o ağlayan sevgili kıza dio du ve tarihi atılıydı aldım her gün gittim yine aynı saate ve yine güller geldi her gün bi tane ve hepsinde de şiirler yazılıydı . Sonra bi gün tekrar bırakıldığını gördüm gittim farklı biriydi ama yinede bi baktım kağıtta arkana bak yazıodu baktığımda o yabancının bana baktığını gördüm adı canmış ve benden etkilenmiş her gün geliiiormuş o da benim gibi . bi gün görmüş benim geldiğimi ve diğer günlerde o daa gitmeye başlamış .. neyse ben onunla çıkmaya başladım çok mutluydum ve çok seviniordum onunla olduğum için havalara uçtuğumu söylemeliyim . sonra ben 15 yaşındayken onu gördüm yine cadde de bana geliodu yamur yağıodu sırıl sıklam olmustu . ama o dikkatsizce caddeye atladı ve ona çok kötü bi şekilde araba çarpmıştı direk gittim yanına sarılarak ağladım hastaneye gördüklerinde iş işten geçmişti ama elinde bi gül vardı üzerinde de şu yazıodu : Belki gidicem bu diyarlardan ama bilki hep seni sevdim ve seveceğim bedenim soğuk ama ruhum halla sıcak sennle beni bağışla lütfen bunu yapmak zorunda kaldım ama seni seviorum bitanem ve tekrar özür dilerim kendimi öldürdüğüm için ... ben bu yazıyı okuduğumda yıkılmıştım planlanmış bi intihardı . hayatımı yıkmıştı kendi canımdan çok sevdiğim kişi uçup gitmişti gözlerimin önünde bir anda şimdi38 yaşındayım 1 çocuğum var erkk ona Can adını vedim çünkü halla onu seviorum o da tıpkı onun gibi oldu suratı aynı kocamı da seviorum takiliti yapıorum halla 10 senedir ve halla Canın mezarına gidiorum ona kırmızı güler bırakıorum her gün onun bana yaptığı gibi ve her seferinde de ona biraz bi şeyler yazıorum ve her gün kolarımda jilet izleri ile ve sevdiğim fotoraf ile ona bakıorum ... ve çocuğumu onu nasıl sevdiğisem öyle seviorum onu ama bu olay beni yıktı ii biliorum herkezden özür diliorum ama artık kanlarımda bitmek üzere eğer nasıl yani derseniz kolumu yardım onun kanlarıyla yazıorum piskopatça gelebilir ama yavaş yavaş gözlerim kapanıo ve istediğim şey oluo Can'ımın yanına gidiorum yavaş yavaş ....
Kullanıcı profilini gör

AaAlMkLı Bİ hİkaAAEE :(
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası