AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

Lanetli

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
oursuicide1
sad

MesajKonu: Lanetli   Perş. Ağus. 30, 2007 11:52 pm

acaba neden sebepleri sorgulamak mi gerekiyor yoksa olesine insanlagimi kaybedip yasamak mi gerek.su b.ktan dunyada hic bir guzellik gormiyecekmiyiz.surekli bir oyun icersindeyiz.sanki kukla oynaticisinin iplerindeki kukla gibiyiz.irademiz bizi kurtaramiyor bu lanetten.her bir insani iliski ayri bir sorun getiriyor.bilmiyorum artik son nokta bu mu???ben yeni sayfa acip koparmaktan biktim hayat onume kitap koymaktan bikmadi..peki hayat benm ask iliskilerimle ilgili sorunun ne neden benim hayatimi ugruna baglicam birisi yok senden su ana kadar ne istedim ki su an bile ne istiyorum ki.ne para ne is nede as bunlar bulunabilir seyler ama sen bana temeli vermiyon.sevgiyi vermion aski vermion sevilmeyi vermion bunlari vermeden yani temeli atmadan hangi binayi koycam buraya onca hayali binalar geldi yikildi gitti peki ya simdi siradaki hayali bina bu mu yok mu senin bana temel verecek gucun var elbette fakat neden vermion istegin aci mi cekmem al cekiyorum iliklerime kadar acinin formlarini isledin.bunca sene surekli damarlarimdaki kani cektin.ve bosluk soktun icine.gormuyormsn baksana suraya boslugun yanilsamasi oldum ya simdi ne yapcan iliklerimi aldin kanimi cektin simdide zayif kalbimimi sokcen yerinden onuda yaparsin sen zate kalbim kurtulur belki bunca acidan hala farketmemek icin kendini kasma zor durumdayim cokk kotu dustum ee kim kaldircak beni sen zate bi ayagin sirtimda duruyor istesemde kalkamiyorum.ya sevgilim,hayali sevgilim onun narin elleri bunca baskiya dayanamiyor.askimin elleri kaniyor benim icin bosaliyor bu bosluga.sevgilimin gozlerinden yaslar dusuyor yere ben herbirini tutmak icin kalkmaya cabaliom fakat hayat aci cektirior surekli gozlerime baka baka seni aglatiyor beni olduruyor.aglama sevgilim hayat gorucek sonunda sonunu ozaman beraber gulucez bu hayata..fakat simdi uzulme hayatim ben burda senin varliginla iyiyim.fakat hayat onuda aldim elimden dalga gecti benle hayallerle ovunme dedi.ve belkide sonkez sapladi o pis tirnaklarini kalbime..veee ben oldum bugun....

Kullanıcı profilini gör

Lanetli
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası